Nasledujúce

MASÁŽE NITRA

sú to najlepšie, čo dnes v Nitre a okolí môžete nájsť!
Lara Nuru (25), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 25 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Vicky Masáže (34), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 34 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Tantra Tamy (30), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 30 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Jasmina Nuru (20), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 20 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Tantra Ela (26), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 26 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Tantra Sarah (40), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 40 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som začiatočníčka

Tara (41), Nitra, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Nitra

Mám 41 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Nitra, som skúsená

Tantra masáže Nitra v salóne a súkromí, ktorú si užijete viac?

Zdielať cez WhatsApp
Zdielať cez Viber
Zdielať na Pinterest
Zdielať na Reddit


V časoch plných slobody, kedy som ešte nemal svoju partnerku, som patril k pánom, ktorí nemajú problém využiť erotické služby na sex privátoch alebo v erotických salónoch. Erotické inzeráty z Nitry som poznal naspamäť a túto zábavku som mal naozaj rád.
Viem, že nie každý zastáva takéto riešenie sexuálneho života, no viete, keď ste v práci od rána do večera a na vzťah či hľadanie krátkodobých známostí nie je čas, tak ani profesionálna spoločníčka nie je na zahodenie.
V tomto divokom období som mal možnosť po prvý raz vyskúšať aj tantra masáž v Nitre. V tých časoch boli erotické masáže na Slovensku v plienkach a len málokto vedel, čo si pod týmto pojmom predstaviť. To som vlastne nevedel ani ja, no po prvej skúsenosti som pochopil, že pomalá a kvalitne prevedená senzuálna masáž, plnohodnotne nahradí služby profesionálnej spoločníčky, ktorá ponúka erotické služby v pravom slova zmysle.

V súčasnej dobe už mám svoju stálu partnerku a erotické inzeráty nie sú nič pre mňa, no na tantra masáž nedám dopustiť. Rozdiel je len v tom, že si ju užívam v súkromí so svojou milovanou. Uznávam, že v tom istý rozdiel je. Niečo je doma omnoho lepšie, iné zas o maličký kúsok horšie. Tak či onak, senzuálnu masáž by ste mali vyskúšať.

Tantra masáž Nitra s profesionálnou masérkou

Moja prvá tantra masáž v Nitre neprebehala v žiadnom erotickom salóne, pretože v tých časoch tu žiadne neboli. Našiel som si dámu, ktorá ich ponúkala u seba doma. Pamätám si to ako dnes. Plný napätia som zaklopal na dvere. Otvorila krásna ženská v sexy župane, ponúkla mi kávu a začala sa so mnou rozprávať. Čakal som klasický postup ako pri mojich predošlých dobrodružstvách na sex privátoch, takže som ostal milo prekvapený.
Po tomto príjemnom úvode ma slečna pozvala do vane. Tam sme sa spolu vykúpali a už sa začínalo schyľovať k samotnej masáži. Páni moji, poviem vám, červenal som sa ako malý chlapec. Masérka sa vyzliekla do spodnej bielizne, natrela ma zvláštnym gélom (dnes už viem, že išlo o NURU masáž), ľahla si na mňa a začala masírovať všetkým, len nie svojimi rukami.
Asi po hodine a pol som z jej bytu odchádzal ako vymenený. Poznáte ten stav, keď je vaša hlava úplne prázdna? Myslím, že sa tomu hovorí „dokonale zrelaxovať“. Na masáže v Nitre som chodil niekoľko nasledujúcich rokov.
Vyskúšal som všetky druhy tantra masáží a keď prišli dni a týždne, kedy bolo práce i stresu naozaj veľa, tak som neraz slečny masérky navštívil aj trikrát. Nejako takto, sa začala moja láska k erotickým masážam.

Erotická masáž v súkromí má svoje neopakovateľné kúzlo

Ako som už prezradil, dnes si tantra masáže užívam výhradne so svojou milovanou. Musím uznať, že ide o úplne iný rozmer ako pri profesionálnych masážach, na ktorých som bol v minulosti, doslovne, závislý.
Senzuálna masáž v súkromí je naozaj silným zážitkom. Viete čo je pre mňa zvláštne? Na masážach od profesionálnych masérok ma najviac vzrušovalo to, že dotyčnú vidím prvý alebo druhýkrát v živote. Pri tantra masáži s partnerkou je to presne naopak. Najkrajšia je tá vzájomná blízkosť, ktorú s niekým cudzím proste nezažijete. Viete čo má rada, ona vie čo máte rád vy a aj bez toho, aby ste dodržiavali striktne dané praktiky a postupy, si tantra masáž užijete parádne.
Nehovorím, že mi niekedy nechýba ten typ vzrušenia, ktorý som zažíval pri tantra masáži cez erotické inzeráty. To je mimochodom normálne. Je vedecky dokázané, že čím menej poznáte svojho sexuálneho partnera, s ktorým sa venujete milostným hrátkam, tým väčšie vzrušenie budete prežívať. Ak by ste teda mali rovnaké pocity aj vy, nemajte výčitky svedomia.

Na senzuálnu masáž s partnerkou si chvíľu počkajte

Nie som žiaden sexuológ, ale ak by som to mal zhodnotiť zo svojho laického pohľadu, s erotickou masážou v súkromí, by ste nemali experimentovať hneď v začiatkoch vzťahu. Nehovorím, že to nemôže byť zaujímavé a vzrušujúce, no spomínaná blízkosť, vám bude určite chýbať. Navyše tu máme také veci, ako je prirodzený ostych a taktiež to, že svoju partnerku nepoznáte, takže neviete, čo presne v intímnej oblasti preferuje. Nevie to ani ona a navyše ani jeden z vás, za sebou nemá kurz tantra masáží.
Z takejto senzuálnej masáže, sa preto môže veľmi ľahko stať skôr tragikomédia. Viem o čom hovorím. Raz som nahovoril slečnu, s ktorou som chodil asi mesiac. Verte mi, nebolo to ono. Asi po polhodine sme sa na to obaja vykašľali a venovali sa tradičnejším sexuálnym praktikám.

Potrebujete pred tantra masážou špeciálnu prípravu?

Ak som vás navnadil a už netrpezlivo čakáte kým svojej partnerke oznámite vaše plány na večer, chvíľku zadržte. Netvrdím, že tantra masáž nezvládnete bez špeciálneho kurzu, no aspoň nejaké základy, by ste pochopiť mali.
Máte internet, máte Youtube, tak si niečo dopredu naštudujte. Stačí ak si pozriete a prečítate o tom, ako taká erotická masáž prebieha. Príjemným spôsobom je tiež využitie profesionálnych ponúk tantra masáží Nitra, ktoré môžete absolvovať aj vo dvojici. Ktorý postup zvolíte vy, nechám na vás, no bez najmenšej predstavy o erotickej masáži, nemôžete čakať žiadne nadpozemské zážitky.
Okrem takejto prípravy nezabudnite ani na masážny olej, ktorý je pri tantra masáži absolútnym základom. Nenahrádzajte ho krémami a ak by ste chceli využiť lubrikačný gél, tak na neho tiež rýchlo zabudnite. Mne sa osvedčil obyčajný detský olej, pretože ten neobsahuje žiadne parfumy a konzervanty, a preto je na intímne partie ako stvorený.


Back to Top