Nasledujúce

MASÁŽE TRENČÍN

sú to najlepšie, čo dnes v Trenčíne a okolí môžete nájsť !
TANTRA SHAKTI (30), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 30 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Luxury Luna (23), Trenčiansky kraj, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčiansky kraj

Mám 23 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som úplný nováčik

TANTRA MASÁŽ (53), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 53 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Nataša od 60€ (29), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 29 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som začiatočníčka

Izabel od 60€ (23), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 23 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Viktória od 60€ (45), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 45 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Ivana od 60€ (29), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 29 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Anna (34), Trenčín, poskytujem tantra masáže a erotické masáže
Trenčín

Mám 34 rokov, poskytujem tantra masáže a erotické masáže Trenčín, som skúsená

Tantra masáže Trenčín – priváty vs salóny

Zdielať cez WhatsApp
Zdielať cez Viber
Zdielať na Pinterest
Zdielať na Reddit


Trenčín je ôsme najľudnatejšie mesto na Slovensku. Preto si myslím, že by to mohlo byť s kvalitnými ponukami tantra masáže Trenčín, trochu lepšie. Keď som chcel túto netradičnú službu vyskúšať po prvýkrát, trvalo mi naozaj dlho, kým som vypátral erotický salón, ktorý takéto služby ponúka. Nakoniec som ho našiel a aj vyskúšal.

Ak by vám však, rovnako ako mne, nestačila jedna možnosť, dal by som vám do pozornosti erotický portál, kde môžete nájsť naozaj krásne a hlavne šikovné slečny. Aký je rozdiel medzi masážou v erotickom salóne a na sex priváte? Pokúsim sa vám to čo najlepšie priblížiť.

Moje dojmy z erotického salónu s ponukou tantra masáži v Trenčíne

Nad tantra masážou som začal premýšľať tak rok dozadu. V tej dobe som narazil na jeden jediný salón s ponukou masáže Trenčín. Ak sa nemýlim, tak v súčasnosti to nie je o nič lepšie.

Ako hodnotím tantra masáž v salóne? Pokúsim sa to skrátiť. Krásne tantra masérky, ešte krajšie priestory, všetko na úrovni, ako sa patrí a oceňujem aj skutočne profesionálny prístup.
Viete, aj keď si to mnohí páni myslia, tak senzuálna masáž nie je len o tom, že vás svojimi prsiami masíruje nahá sexy žena. Je to rovnaké, ako keď idete na masáž boľavého chrbta. Masérka jednoducho musí ovládať konkrétne hmaty a chmaty. Inak celá masáž prestáva dávať zmysel.

Keďže chcem porovnávať, tak nemôžem nespomenúť aspoň nejaké negatíva erotického salónu. Za hlavné mínus považujem šialene vysokú cenu. Ja viem, že každý potrebuje zarobiť a že tantra masáž nie je úplne obyčajná služba, no aj napriek tomu sa mi 200 eur za hodinu masírovania zdá trochu veľa. Ak by som však i opomenul vysokú cenu, tak bohužiaľ, ponuka oficiálnych masáží v Trenčíne je žalostne chudobná, takže naozaj nie je z čoho vyberať.

Čo si predstaviť pod pojmom erotický portál

Ak by ste nemali úplne jasno v tom, čo presne mám na mysli pod erotickým portálom, tak ide o webové stránky, ktoré zhromažďujú erotické kontakty na slečny, ktoré nepracujú pre žiadny konkrétny salón, ale samé za seba. Niektoré ponúkajú len erotické masáže, niektoré aj ostatné erotické služby.

V takomto prípade sa masáž odohráva u nich doma, u vás doma a niekedy i na hoteli. To záleží od konkrétnej ponuky a od konkrétnej slečny a samozrejme aj od vašich osobných preferencií.

6 výhod erotických portálov s ponukou tantra masáže Trenčín

Aby som to príliš nezamotával, spísal som šesť hlavných výhod masáže v Trenčíne, ktorú si vyhľadáte na erotickom portáli. Podotýkam, že ide o môj subjektívny názor, takže s ním nemusíte súhlasiť.

  • Takmer neobmedzené množstvo erotických inzerátov
  • Široký výber slečien – nie je šanca, aby ste si neprišli na svoje
  • Pohodlie – masáž Trenčín môžete absolvovať aj u seba doma
  • Diskrétnosť – nikto neuvidí, ako parkujete pred erotickým salónom
  • Možnosť zažiť niečo viac – ako som spomenul, niektoré dievčatá ponúkajú full servis v oblasti erotických služieb
  • Neporovnateľne nižšia cena

Hlavné úskalia erotických portálov

Ako to už býva, nič nie je len biele alebo len čierne. Aj erotické portály majú svoje tienisté miesta. Keďže patrím k pravidelným užívateľom erotických služieb, mohol by som vám veľmi dlho rozprávať historky, ktoré by som zaradil do kategórie „horor“.

Len taká malá ochutnávka. Raz som sa „objednal“ k slečne, ktorá podľa svojho erotického inzerátu, ponúkala len tantra masáže Trenčín a ani bodku naviac. Prezentovala sa ako profesionálka, ktorá masíruje v krásnom byte. Keď som prišiel na miesto, dvere mi otvorila nahá, podotýkam veľmi nepohľadná slečna, ktorá chcela platbu vopred. Asi päť minút po začatí masáže som pochopil, že o žiadnu tantru nepôjde.
Ako to povedať slušne, slečna bola klasickou spoločníčkou, ktorá o masírovaní akurát tak čítala. O tom krásnom byte ani nehovoriac. Interiér pripomínal čokoľvek, len nie pekný a luxusný byt, ktorý bol prezentovaný na erotickom portáli.

Nepochopte ma zle. Od využívania erotických portálov vás naozaj nechcem odhovárať. Mám s nimi určite viac pozitívnych ako negatívnych skúseností. Len musíte zistiť, ktoré slečny patria do kategórie skutočných profesionálok a ktoré sa na nich len hrajú. Ak by išlo len o sex, tak je to možno iné, no erotická masáž je o skutočných skúsenostiach a konkrétnych technikách.

Na čo si dávať pozor pri využívaní erotických inzerátov Trenčín

  • Vyberajte si len overený a seriózny erotický portál.
  • Niektoré weby (prevažne tie seriózne) majú pri erotických inzerátoch zverejnené recenzie zákazníkov alebo krátke hodnotenie, napríklad, že daný profil je overený.
  • Slečne, ktorú chcete navštíviť, volajte. Aj z telefonického rozhovoru môžete dámu odhadnúť. Navyše, len máloktoré z nich reagujú na sms, takže volať budete musieť tak či tak.
  • Všímajte si ceny za poskytované erotické služby. Nehovorím, že vyššia cena znamená automaticky kvalitu, no naopak, ceny až podozrivo nízke, určite nehovoria o TOP službách. Navyše žena, ktorá pozná svoje kvality vie, že si za nich môže pýtať patričnú odmenu.

A ešte jeden osobný postreh. Ak chcete využiť len tantra masáž Trenčín, vyberajte si dámy vo vyššom veku. Nehovorím, že 19 ročná slečna nemôže vedieť čo robí, no skúsenosti sú, predsa len, skúsenosti.

Erotický portál alebo salón?

Na záver ešte krátke zhrnutie. Z môjho pohľadu som asi za erotické portály. Musím však priznať, že ak by existovalo viac tantra masáží v Trenčíne, ktoré prebiehajú v oficiálnych salónoch, raz za čas by som ich služby nepochybne využil. Predsa len, v salóne to má svoju neopakovateľnú atmosféru.


Back to Top